Minihokej - základna - sezóna 2015/2016

V této rubrice nejsou žádné články.

Nábor do hokejového klubu

Nábor mladých hokejistů a hokejistek
do hokejové základny probíhá od začátku září.

Pro zájemce o tuto krásnou hru je připravena hokejová výzbroj a výstroj zdarma k zapůjčení. Děti si zde pod dohledem zkušených trenérů osvojí všeobecné základy bruslení a připraví se na možnou sportovní dráhu.

Zájemci nechť se přihlásí p. Jiřímu Kmoškovi (604 868 067) nebo p. Zdeňku Formánkovi (602 526 742). Možno též přijít rovnou na tréninky, které budou probíhat pravidelně 2 x týdně, ve středu od 15:15 hodin a v sobotu od 8, 15 hodin. Na stránkách klubu www.hcchrudim.cz můžete v kategorii základna najít bližší informace k náboru.

Základní informace a nejčastější dotazy

Kde najdu internetové stránky základny?

Všechny mládežnické kategorie používají adresu www.hcchrudim.cz, na které najdete odkaz na stránku základny a také obecné informace o Hokejovém clubu Chrudim.

Jak najdu, kdy je trénink základny?

Na úvodní  internetové stránce hokejového klubu popř. přímo na stránkách základny. V rozpisu hledejte označení ZÁKLADNA. Informace je také přímo na rozpise na zimním stadionu. V případě potřeby je možno dorazit i na trénink s označením PŘÍPRAVKA, tréninky základny probíhají většinou ve středu a v sobotu.

Neopomínejte sledovat také stránky základny, kde se dozvíte případné aktuální změny tréninků či jiné důležité aktuální informace.

Kontakt na trenéra?

Jiří Kmošek, tel.: 604868067, e-mail: kmosa@email.cz
Radek Prostřední, tel.: 608906099, e-mail: r.prostredni@gmail.com

Jak se mohu přihlásit?

Přijdu na trénink, kontaktuji trenéra a ten s Vámi domluví další postup. Domluvit se lze i telefonicky, popř. e-mailem.

Jak se liší základna a přípravka?

ZÁKLADNA je zaměřena na všeobecné bruslení, osvojení si základní techniky.
PŘÍPRAVKA je již zaměřena na hokejovou přípravu a hráči mohou s registračním průkazem nastupovat k hokejovým zápasům.

Mohu navštěvovat ZÁKLADNU i PŘÍPRAVKU?

V podstatě ano, záleží na dovednostech dítěte a rozhodnutí příslušných trenérů.

Kolik budu platit?

Placení tréninků ZÁKLADNY je stanoveno na 1 200,- Kč (září 2013 – březen 2014), popř. poměrnou část při pozdějším nahlášení dítěte. Tréninky budou od září probíhat 2 x týdně ( viz. rozvrh zimního stadionu)..

Chci si vypůjčit výstroj.

Určitou část výzbroje lze zapůjčit po domluvě na tréninku od hokejového oddílu. Pro začátečníky jsou potřeba zejména brusle,rukavice,helma a hokejka.
V případě dalších dotazů se prosím obraťte na příslušné trenéry.