Cvrček, Burkoň, Gabriel, Jiruška, Meier, Bečev, Koreček, Kubelka, Mach, Machač, Haltuch, Novák, Pilař, Polák, Šídlo, Strnad, Štěpánek, Tomášek, Zeman

Sestava soupeře:

Venc, Bačkovský, Baumgärtner, Coufal, Činčila, Doležal, Ficek, Freibauer, Havelka, Jambor, Kopal, Kučera, Mašek, Meloun, Musílek, Muzikář, Müller, Petržílek

Reportáž:

Domácí se na úvod zápasu dobře připravili a svým nasazením překvapili chrudimské hokejisty, hlavně v první půlce třetiny. Díky dobrému bruslení domácích a nevyužitých šancích na obou stranách skončila první třetina 0 : 0. Od druhé části hry začali být aktivnější hosté, což přineslo výsledek v podobě tří vstřelených branek v časech 20:31, 29:37 a 32:32. Posledně jmenovaná branka padla z trestného střílení, které proměnil Štěpán Bečev. Hosté pomalu přestali hrát s úsilím z počátku utkání, docházeli jim síly a po závěrečné třetině 0 : 1 skončilo utkání celkovým skóre 1 : 4.