Cvrček, Burkoň, Gabriel, Meier, Bečev, Koreček, Kubelka, Mach, Machač, Haltuch, Novák, Pilař, Polák, Strnad, Štěpánek, Tomášek, Jiruška, Kmoníček, Schweinfurter

Sestava soupeře:

Kalina, Dvořáček, Fikr, Hojgr, Jarůšek, Novotný, Pokorný, Slavíček, Radimecký, Školař, Šmeral, Till, Zukal, Koky, Přidal

Reportáž:

Utkání sehrané ve slušném tempu, Chrudim tentokrát již od půlky první třetiny fyzicky lepší se dlouho nemohla gólově prosadit. Jako již po několikáté letos nám musel pomoci rozhodčí vyloučením našeho hráče, abychom ve vlastním oslabení protrhli střeleckou smůlu. Bohužel utkání skončilo ,,pouze‘‘ 0 : 4 díky častým, myslím, že ne vždy opodstatněným, vyloučením ve druhé a třetí třetině utkání.

Čistě mimo soutěž : mám dojem, že Technické služby, které jsou uvedeny na ZS jako vlastník bufetu by mohly zajistit jeho otevření i při konání zápasů jako je KL dorostu a ne až po jejich ukončení jako se to přihodilo nám.