Hlavinka, Meier, Polák, Tomášek, Mach, Brázda, Koreček, Machač, Pilař, Štěpánek, Jirout, Schweinfurter, Kmoníček, Jiruška, Gabriel, Kubelka, Zeman, Novák

Sestava soupeře:

Toman, Nešpor, Voříšek, Tölg, Pachl, Klumpar, Vomočil, Kalibán, Stejskal, Záleský, Hudec, Chroust, Doležal, Jelínek

Reportáž:

Tentokrát šlo o zcela jiné utkání než bylo to páteční se Skutčí. Litomyšl bojovala občas za přispění nedovolených zákroků a podivné podpory rozhodčích. Naši borci se nemohli dostat do tempa i díky opakujícím se kolizím na časomíře, kdy se dlouhé minuty nic nedělo a vypadalo to, že brzy zhasne nejen tabule časomíry.

Nakonec v poslední třetině za stavu 3 :3 jsme bojovností strhli vítězství na svoji stranu.

Je potřeba vyzdvihnout výkon brankáře Ondry Hlavinky, který bez jakékoliv letošní přípravy odchytal celý zápas. V první třetině sice ( jistě schválně ) dvakrát rozbušil srdce domácích riskantními zákroky, ale hlavně ve třetině třetí podržel mužstvo a pomohl mu k vítězství.