14.1.2012

HC Spartak Choceň

Štěpánek(Koreček)

Hlavinka, Brázda, Gabriel, Jiruška, Jirout, Meier, Koreček, Kubelka, Mach, Machač, Haltuch, Štěpánek, Pilař, Polák, Tomášek, Kmoníček, Novák

Müller, Křepela, Kajsrlík, Kučera, Dvořák, Kozel, Pilař, Bárta, Bureš, Lichtag, Nentvich, Bednář, Pavlák

Reportáž:

Ačkoliv hosté přijeli do Chrudimi pouze s jedenácti hráči v poli, na jejich herním projevu to nebylo vůbec znát. Na rozdíl od chrudimských hokejistů se po ztrátě kotouče zodpovědně všichni vraceli do svého obranného pásma a tak mařili naše těžko se rodící šance na gól a zcela zaslouženě vyhráli první třetinu 0 : 2. Druhou třetinu začala Chrudim velkým tlakem, který byl zakončen prvním úspěchem domácích. Převaha na ledě sice chrudimským vydržela téměř celou druhou třetinu, bohužel nikdo z hráčů nebyl schopen se prosadit gólově. V poslední třetině ovládla většinu hráčů Chrudimi nervozita a dobře bránící Choceň využila jeden z brejků ke zvýšení stavu na 1 : 3. Poslední kapkou byl gól do chrudimské branky při přesilovce Chocně v 51 minutě.

Družstvo hostí hrálo disciplinovaný zodpovědný hokej, výborně jim zachytal gólman, naopak Chrudimi se zápas nevydařil, ale doufáme, že to bylo jen dobré varování před nadcházejícími zápasy play-off, kde by se tímto stylem s úspěchem asi hrát nedalo.

Dostat v zápase od kvalitního týmu jakým Choceň je není jistě ostuda, ale o skóre na naší straně se to myslím již říct nedá.

Autor reportáže:

V. Pilař