Valká hokejová soutěž s automobilem Kia - 2012/2013

Pravidla soutěže

• Hlavní cenu vyhrává vlastník nejvíce vstupenek z domácích zápasů HC Chrudim.
  • V případě více výherců soutěže se stejným počtem vstupenek rozhodne los.
  • Slosování proběhne po skočení sezóny v určeném termínu, nejpozději do 30. 4. 2013.
  • Na závěrečné losování se musí výherce dostavit osobně, jinak ho nebude možné umístit do slosování.
  • Majitel vstupenek je povinen si je uschovat po celou dobu soutěže a na konci sezóny předat v určeném dni vedení soutěže.
  • Vstupenka musí být označena razítkem HC Chrudim (v případě, že vstupenka nebude takto označena, nemůže být uznána jako platná).
  • Na každý zápas je určena originální číselná řada vstupenek.
  • Ústřižek každé vstupenky bude uschován klubem HC Chrudim a v konečné fázi překontrolován se vstupenkou.
  • Každá fyzická osoba může soutěžit pouze s jedním balíčkem vstupenek.

Hlavní cena

• sleva 30% na předváděcí vozidlo KIA Cee'd 1.4 CVVT EXCLUSIVE od společnosti Auto Hybeš s.r.o. Dřenice, autorizovaného prodejce a servis vozů KIA a ŠKODA

Další ceny

• stan HUSKY v hodnotě 2.000,- Kč, taška Reebok v ceně 700,- Kč