Turnaj Jaroměř, 23.12.2012

Den před Vánoci jsme se zúčastnili výborně obsazeného i skvěle organizovaného turnaje v Jaroměři. Byl to turnaj plný vypjatých utkání a díky nevídané vyrovnanosti všech týmů i plný zvratů a překvapení. Jen my jsme 2 minuty před koncem našeho posledního zápasu byli zlatí a naopak 2 minuty před koncem posledního zápasu turnaje jsme byli na 3.místě. Nakonec jsme Jaroměř mocným povzbuzováním dotlačili k vítězství nad Hvězdou Praha, díky kterému jsme nakonec brali zasloužené stříbro. Nejlepším útočníkem turnaje byl vyhlášen Zdenda Pavlík a ze strany trenérů je potřeba spolu s bojovným a nadšeným výkonem celého týmu vyzdvihnout hlavního tahouna, kterým byl určitě Tomáš Pavlata.

HC Chrudim – Hvězda Praha 5:6

Zápas, kdy jsme po většinu času měli překvapivou převahu a vypadalo to na zasloužené vybojované vítězství. Bohužel soupeř utkání otočil dvěma pro nás nešťastnými brankami. Naší prohře jsme určitě vyšli vstříc 5-ti vyloučeními!

Branky a asistence: Pavelka (Pavlík, Topolský), Pavelka (Pavlík), Pavlata, Pavlík, Pavelka

HC Chrudim – HCM Jaroměř 5:4

Další utkání dokazující, že v tomto turnaji se nadalo předem nic předvídat. Na rozdíl od zápasu s Hvězdou Praha jsme byli od začátku pod tlakem a nevypadalo to s námi vůbec dobře. Tentokrát jsme to však byli my, kdo se na konci utkání vzchopili a výsledek otočili v náš prospěch.

Branky a asistence: Pavlata, Pavlík, Hykl (Pavlík, Pavelka), Pavlata (Langr), Pavlík

HC Chrudim – HC Dvůr Králové 3:3

Paradox na třetí :-) Jednoho z největších favoritů turnaje jsme od začátku „mleli“ a během krátké doby jsme vedli už 3:0!! Pak jsme ale usnuli na vavřínech, začali sólovat a ačkoliv jsme ještě cca 2 minuty před koncem byli zlatí, výsledek jsme neudrželi. Naštěstí pro nás jsme uhájili alespoň remízu, což nám nakonec přineslo stříbrné medaile.

Branky a asistence: Topolský (Kubelka), Pavlík (Turner), Pavlata