Štěpánek(Polák), Brázda(Haltuch), Šídlo(Brázda, Haltuch), Jiruška(Gabriel, Koreček)

Cvrček, Brázda, Burkoň, Gabriel, Haltuch, Jiruška, Jirout, Kmoníček, Koreček, Kubelka, Machač, Novák, Pilař, Polák, Schweinfurter, Strnad, Šídlo, Štěpánek, Tomášek, Zeman

Sestava soupeře:

Pánek, Keprta, Brýdl, Fišer, Horníček, Janisch, Jansa, Jurco, Kačerovský, Kouba, Kuka, Krejčí, Lihtar, Mareš, Mejdr, Sedláček

Reportáž:

Zápas se odehrával v bojovném duchu, bohužel po laciných gólech v brance Chrudimi byl i brankově dlouho vyrovnaný. Ve třetí části hry chrudimští konečně v šesti minutách dali tři branky a otočili stav utkání na 2 : 4. Domácí ještě v 55 minutě stačili stav snížit na konečných 3 : 4.  Jinak kvalitní utkání bylo jistě přínosem pro obě mužstva.