Šídlo(Koreček, Bečev), Tomášek(Polák, Burkoň), Koreček(Jirout), Polák, Šídlo(Koreček), Haltuch(Bečev)

Hlavinka, Haltuch, Bečev, Jiruška, Pilař, Jirout, Burkoň, Gabriel,  Meier, Koreček, Kubelka, Mach, Machač, Šídlo, Štěpánek, Zeman, Tomášek, Kmoníček, Novák, Polák

Sestava soupeře:

Műller, Kajsrlík, Kučera, Dvořák, Kozel, Gregar, Pilař, Bárta, Bureš, Lichtag, Nentvich, Bednář, Jehlička, Doležal

Reportáž:

Domácí rozehráli utkání velmi dobře, přesně podle představ trenérů, nedali Chocni vydechnout a prakticky celá první třetina se odehrála v pásmu hostí. I přes územní a střeleckou převahu 16 : 5 skončila první, z pohledu domácích výborně sehraná

třetina 2 : 1. V druhé části hry tempo a nadšení chrudimských hokejistů viditelně opadlo, čehož využili hosté a vyhranou třetinou 0 : 2 ( střely na branku 7 : 12 ) otočili skóre zápasu na 2 : 3. Naštěstí chrudimským hráčům se podařilo do závěrečné třetiny zmobilizovat síly a opět dobrým výkonem přesvědčili sebe i diváky, že do závěrečných bojů postoupili z prvního místa po základní části zcela zaslouženě. Skóre poslední třetiny

4 : 0 při poměru střel 9 : 13 jasně napovídá, že i muži v brance mají někdy své dny.

Nezbývá, než popřát našim chlapcům, aby si sobotní odvetu ve zdraví užili a jestli jim bojovné srdíčko vydrží celý zápas, myslím, že si to užijeme i my.