Machač(Koreček, Jiruška), Novák(Bečev), Tomášek(Bečev), Bečev(Haltuch), Jiruška(Mach), Šídlo(Meier), Meier, Haltuch(Burkoň, Tomášek), Bečev(Novák), Koreček

Hlavinka, Bohuněk, Haltuch, Bečev, Jiruška, Jirout, Meier, Koreček, Kubelka, Mach, Machač, Šídlo, Štěpánek, Pilař, Zeman, Tomášek, Kmoníček, Novák, Burkoň, Gabriel, Polák

Sestava soupeře:

Műller, Křepela, Kajsrlík, Kučera, Zumr, Dvořák, Kozel, Jehlička, Pilař, Doležal, Bárta, Pavlák, Bureš, Lichtag, Nentvich

Reportáž:

V prvních minutách utkání jsme byli trochu zaskočeni lepším bruslením soupeře, kterému nahrála i rychle vstřelená branka. V průběhu první třetiny se hra srovnala ( v čase 3:43 srovnáno na 1:1 ), ve čtrnácté minutě se Choceň opět ujala vedení a vypadalo to, že do kabin půjdeme za nepříznivého skóre 2:1. Jako ledová sprcha proto na choceňské hráče zapůsobily naše dvě branky v rozpětí 10 vteřin vstřelené v čase 19:46 Novákem a 19:56 Tomáškem ( obě asistence Bečev ). Po dvou dalších vstřelených brankách v prvních osmi minutách druhé třetiny jsme již věděli, že vítězství v kraji je již téměř jistotou, což pochopil i domácí brankář Műller, který na rozdíl od jiných zápasů tentokrát své mužstvo nijak výrazně nepodržel, a vyklidil prostor v brance svému kolegovi. Nakonec se spolu podělili rovným dílem o desetigólový příděl, konečný výsledek utkání 4 : 10 po třetinách

2:2, 1:5 a 1:2.

Nezbývá než našim chlapcům poděkovat a pogratulovat k vítězství v KLD. I v tomto utkání dokázali svým odhodláním a bojovností otočit nepříznivý vývoj a určitě si celkové první místo právem zaslouží.