4.12.2011

HC Spartak Choceň

Haltuch(Polák), Šídlo(Machač), Bečev(Haltuch), Tomášek(Meier), Bečev(Haltuch)

Hlavinka( 30min Cvrček ), Burkoň, Gabriel, Jiruška, Jirout, Kmoníček, Koreček, Kubelka, Mach, Machač, Bečev, Novák, Pilař, Polák, Šídlo, Haltuch, Štěpánek, Tomášek, Zeman, Meier, Schweinfurter

Müller, Křepela, Kajsrlík, Kučera, Zumr, Dvořák, Kozel, Pilař, Bárta, Bureš, Lichtag, Nentvich, Bednář, Jehlička, Pavlák, Doležal

Reportáž:

Utkání týmů z čela tabulky slibovalo napínavý hokej, což se v plné míře potvrdilo. Bohužel pro Chrudim zápas nezačal dobře a po chybách obran v páté a třinácté minutě prohrávala 2 : 0. V polovině zápasu střelou přes beka Choceň překvapila brankáře Ondru Hlavinku, který se pomalu vrací do Chrudimské brány a ten za stavu 3 : 0 přenechal místo Dominiku Cvrčkovi. V závěru druhé třetiny Chrudim nasadila k neskutečnému obratu, kdy v rozmezí 20 vteřin snížila na 3 : 2, aby ve třetí části zodpovědnou hrou dorazila domácí a odvezla celkové vítězství 3 : 5. Přes trápení Chrudimi je konečný výsledek objektivní, zhruba 4/5 zápasu se hrálo pod taktovkou hostů. Pěkný napínavý zápas, který oběma mužstvům jistě něco dal.

Autor reportáže:

V. Pilař