Máte doma starou nepotřebnou výstroj? Můžete pomoci malým hokejistům...

Vážení rodiče a hokejoví přátelé,

jménem HC Chrudim o.s. bych Vás rád poprosil o následující věc. Pokud doma vlastníte starší hráčskou nebo brankářskou výstroj popř. výzbroj, kterou z nějakých důvodů nemůžete či nehodláte prodat, věnujte ji prosím našemu hokejovému klubu. Tyto věci můžete předat vedoucím družstev. Veškerá výzbroj či výstroj bude zaevidována a uložena v našem skladu. V případě potřeby budou darované věci poskytnuty formou zápůjčky hráčům v jednotlivých věkových kategoriích. Předem děkuji za případné dary.

Zdeněk Formánek
místopředseda HC Chrudim o.s.

Usnesení valné hromady Hokejového clubu Chrudim 23.6.2010

OTEVŘÍT USNESENÍ

Etika v ledním hokeji

ČSLH vydal zásady fair play pro trenéry, hráče, rodiče... Zde najdete zásadní kritéria platná pro výchovu mladých hokejistů.
Pokračujte ZDE

(technická informace k souboru po jeho otevření - pro listování použijte tlačítka PgDn (Page down) a PgUp (Page up).

Rozpis sezóny 2010/2011

Pro rozpis sezóny klikněte ZDE

Důležité upozornění:
Je to souhrnný rozpis všech kategorií a je potřeba dole pod tabulkou kliknout na správnou barevnou záložku příslušné kategorie.

Oznámení - Krajské svazy, kluby ŽL a ligy Starších a mladších žáků

Klikněte ZDE