Bečev(Haltuch), Tomášek(Novák, Polák), Bečev(Šídlo), Jiruška(Mach), Tomášek(Koreček,Machač), Polák(Tomášek), Kmoníček(Jiruška), Tomášek(Koreček), Tomášek(Polák), Novák(Burkoň), Mach

Cvrček( 40min Hlavinka ), Burkoň, Gabriel, Jiruška, Jirout, Kmoníček, Koreček, Kubelka, Mach, Machač, Bečev, Novák, Pilař, Polák, Šídlo, Haltuch, Štěpánek, Tomášek, Zeman, Strnad, Schweinfurter

Sestava soupeře:

Vaněk, Blažek, Dopita, Gasák, Krankus, Kupilík, Novotný, Pešek, Surovec, Šimůnek, Vavřička, Blažek

Reportáž:

Domácí vstoupili do utkání s vidinou snadného zisku bodů, vytvořili si počáteční tlak, ale díky mnoha nepřesnostem se situace v první třetině nevyvíjela podle jejich představ. Hosté hrající na dvě pětky se rychle dostali do tempa a díky tomu, že Chrudimi se nedařilo vůbec nic a i štěstí na straně obou brankařů skončila prví třetina 0 : 0. Od druhé třetiny hostům logicky začalo ubývat sil a po jednotlivých výsledcích 5 : 0 a 6 : 0 skončilo celé utkání nakonec vysokým rozdílem 11 : 0, který rozhodně neodpovídal odhodlanosti a bojovnosti hostí, které je potřeba za předvedený výkon pochválit.