Turnaj Nymburk 31.8.2014

2. místo starších žáků HC Chrudim na turnaji v Nymburku.

Skvělý úspěch dosáhlo mužstvo starších žáků HC Chrudim na velmi dobře obsazeném turnaji v Nymburku.

Týmy HC Chrudim, HC Vlci Jablonec nad Nisou, HC Benešov, HC Český Krumlov a domácí HC Nymburk sehrály mezi sebou každý s každým vzájemná utkání na 2x13 minut.

Po úvodní jednoznačné výhře 5 : 0 nad HC Jablonec si chrudimští vybrali slabší chvilku v zápase s HC Benešov. Přes snahu se jim nepodařilo soupeře disponujícího velkými a silovými typy hráčů přehrát a odešli poraženi 1 : 3.                                                                                                                                                    Ve třetím utkání proti domácím předvedli velmi zodpovědný výkon vedoucí k vítězství 3 : 1.   Do posledního zápasu o 1.místo proti dosud neporaženým hokejistům z Českého Krumlova nevstoupili chrudimští štastně a po první polovině prohrávali 5 : 1. Pak se jim podařilo snížit na 5 : 4, ale závěr patřil zaslouženě soupeři, který zvítězil 7 : 4. I tak je 2. místo svěřenců trenéra Zdenka Pavlíka v náročné konkurenci úspěchem.

Turnaj Jaroměř, 23.12.2013 - 1.místo

REPORTÁŽ A VÝSLEDKY TURNAJE