Cvrček, Burkoň, Gabriel, Jiruška, Jirout, Kmoníček, Koreček, Kubelka, Mach, Machač, Novák, Pilař, Polák, Šídlo, Štědrý, Štěpánek, Tomášek, Zeman, Bečev, Haltuch

Sestava soupeře:

Rejl, Venc, Bačkovský, Baumgärtner, Bušek, Coufal, Činčila, Doležal, Ficek, Havelka, Jambor, Kopal, Mašek, Meloun, Musílek, Muzikář, Müller, Tecl

Reportáž:

Zprvu váhavý výkon domácích umožnil soupeři vyvinout tlak, který vyústil v čase 4:37 v jednobrankové vedení Chotěboře. Po této brance se naši borci probrali, převzali iniciativu a otočili výsledek první třetiny na 2 : 1. Nástup do druhé třetiny se chrudimským vydařil a dvěma góly v rozmezí necelých dvou minut definitivně zvrátili vývoj utkání. V čase 28:09 se nám podařilo přidat ještě jednu, poslední branku utkání. Chotěboř patří k bruslařsky lepším mužstvům soutěže a tak se celé utkání odvíjelo v bojovném duchu, počet vyloučených 9 : 10. Chrudim využila jednu přesilovou hru, dvě branky jsme vstřelili dokonce ve vlastním oslabení.