Polák, Koreček(Kubelka), Bečev(Haltuch, Šídlo), Mach, Bečev(Šídlo), Burkoň(Polák, Tomášek)

Cvrček, Burkoň, Gabriel, Jiruška, Jirout, Bečev, Koreček, Kubelka, Mach, Machač, Haltuch, Novák, Pilař, Polák, Šídlo, Meier, Schweinfurter, Tomášek, Zeman, Strnad, Šikl

Sestava soupeře:

Pánek, Brýdl, Fišer, Janisch, Jurco, Kačerovský, Kouba, Kuka, Krejčí, Krystel, Mareš, Sedláček, Jansa, Lihtar

Reportáž:

Domácí se výrazně trápili v první třetině a z ledu odcházeli za nečekaného stavu 0 : 1. Ve druhé části hry již zkoncentrovali síly a roztočili v soupeřově obranném pásmu velmi slušný kolotoč, který postupně vyústil ve vstřelení čtyř branek. V poslední třetině slušná hra domácích pokračovala a hosté hrající na necelé tři pětky nemohli nasazené tempo vydržet. Chrudim přidala ještě dva góly, celkové skóre 6 : 1.