ŽĎÁR N.S. - CHRUDIM 5:2

V pátek vyrazili dorostenci Chrudimi k dalšímu utkání do Žďáru n.S. Ani tentokrát se jim

nepodařilo prolomit prokletí místního zimního stadionu a vraceli se domů bez vítězství. 1. třetina přes optickou převahu Žďáru skončila 0 – 0. Poprvé se ukazatel skóre měnil v 29. min., kdy Trejbal dostal domácí do vedení 1 – 0. O minutu později v signalizované výhodě Kmošek srovnal na 1 – 1 a začínalo se nanovo. V 36. min. domácí sehráli výborně přesilovku a Nečas dostal domácí opět do vedení 2 – 1. V 3. třetině se hráči Chrudimi snažili vyrovnat, ale domácí je nepouštěli do vyložených šancí. Navíc domácí hrozili z brejků a v 45. min. se jim jeden povedlo dovést do gólové tečky a Rozmarín upravil na 3 – 1. Hosté ještě jednou dotáhli na rozdíl jedné branky, když v 48. min trefil Švarc. Domácí ihned kontrovali a Šimák v 49. min. dal na 4 – 2. Zbytek utkání si již Žďár pohlídal a gól Němce v 59. min. pouze kosmeticky upravil stav na 5 – 2. Stínem utkání bylo zranění Voženílka, kterému přejeme brzké uzdravení a návrat na led.

Branky :

29. Trejbal, 36. Nečas, 45. Rozmarín, 49. Šimák, 59. Němec R. – 30. Kmošek, 48. Švarc

Vyloučení:

5 + 10 min. Klíma  :  4