Velké Popovice - Chrudim 3:0

Kdo neviděl neuvěří.Kdo viděl nezapomene.Ačkoliv se skoro nikdy nevyjadřuji k výkonu rozhodčích,protože chybu může udělat každý,tak dnešní zápas bude vyjímkou.Prostě dnes se sudím nedařilo celých 60 minut.Absolutním vrcholem bylo posuzování zakázaných uvolnění a postavení mimo hru čárovými sudími.Nyní již k samotnému zápasu.Hned v první minutě měli hosté dvě tutové šance,ale nedali.To jakoby předznamenalo střelecké trápení hostů v dnešním utkání.V prvních deseti minutách dostali domácí možnost hrát tři přesilové hry a ačkoliv hosté vše ubránili,tak v 7.min šli přesto domácí do vedení 1-0.V druhé polovině první třetiny získali hosté herní převahu,ale bohužel bez gólového vyjádření.V 19.min z brejku domácí upravili na 2-0.V druhé třetině pokračovalo dobývání branky domácích.Velkou šanci na snížení stavu měl v 39.min Śvarc,když byl faulován ,ale nařízené trestné střílení neproměnil.Úvod třetí třetiny začal drtivým náporem hostů.Domácí se zuby nehty bránili a poprvé se dostali s pukem za červenou čáru až po odehrání 7 minut závěrečné třetiny.Na přelomu 50.min hosté ubránili více jak minutové oslabení 3 proti 5 a nadechli se k závěrečnému náporu.I přes řadu šancí zůstaval stav stále 2-0.V 59.min hosté zkusili hrát bez brankaře,ale ani tato varianta ke gólu nevedla.naopak v 60.min domácí trefili prázdnou branku a upravili na konečných 3-0.

VELKÉ POPOVICE-CHRUDIM 3-0 (2-0,0-0,1-0)

SESTAVA: Peřina(19.-20.min Kratochvíl)-Pilař,Berný,Šklíba,Novotný,Faltys,Švarc-Polák,Štěpánek,Jiruška,Kopečný,Barkóci,Šídlo,Kmošek,Dušek,Solnička

BRANKY:7. a 19.Teršíp,60.Tabaček.

VYLOUČENÍ:4+TS:8