Chrudim : Hykl 2x, Brokl 2x, Cvrček, Chalupník

B: Max Kadlc, Filip Škorpík(04), O: Vojta Kopecký-Šimon Šrámek, Tomáš Pirner-Vojta Felcman, Ú: Michal Brokl(04)-Milan Hykl-Aleš Bílý, Michael Cvrček-Adam Chalupník-Adam Jánský, Petr Škůrek

Sestava soupeře:

B: Jan Hriško, Michal Borovička, O: Radim Novotný-Tomáš Havránek, Ivo Viktorin-Lukáš Pojezný, Jan Novotný, Ú: Vojtěch Švub-Jan Stolín-Filip Jansa, Jakub Hošpes-Vojtěch Palán-Adam Novotný, Ondřej Kolář

Reportáž:

Dle očekávání velmi vyrovnaný souboj. Domácí hráči šli brzy do dvoubrankového vedení díky svému excelentnímu střelci Vojtěchu Švubovi – 2:0. Poté rovněž 2x zaúřadoval MILAN HYKL (1x as.Brokl) – 2:2. Do vedení dostal chrudimské MICHAEL CVRČEK (as.Vojta Felcman) – 2:3. Domácí Vojtěch Švub svoji třetí brankou vyrovnal na 3:3. Třináct sekund před první sirénou vrátil Chrudimi vedení gólem do šatny MICHAL BROKL – 3:4.

Ve druhé třetině padla jedna branka – domácí Jakub Hošpes vyrovnal na 4:4.

Začátek posledního dějství se lépe povedl našim borcům, když v první minutě upravuje ADAM CHALUPNÍK na 4:5. Potom to bylo nervy drásajících 19 minut, kdy MAX KADLC v bráně nevěděl, kam dřív skočit. V poslední minutě soupeř odvolal brankáře. Toho využil MICHAL BROKL (as.Cvrček) a do prázdné brány pečetil na 4:6.

Hodnocení. Velmi vyrovnaný souboj. Cenné vítězství, které nás společně s výhrou mladších žáků posunulo v součtové tabulce MŽ+SŽ na průběžné druhé místo v kraji.

Ve středu 28.10. máme doma Skuteč, kterou je třeba nepodcenit !