Spartak Pelhřimov - HC Chrudim ??

Do zápasu jsme vstoupili celkem slušně, ale po přísném vyloučení Aleše Malínského na 5+do konce utkání jsme se složili a soupeř nás ve všem předčil. Neproměnili jsme spoustu šancí a výsledek se vyšplhal až na 8:3 v náš neprospěch. Poté jsme konfrontovali hráče číslo 15 a jako loni se stejným soupeřem jsme uspěli!!! Nyní čekáme na vyjádření svazu a počítáme s kontumací 5:0 v náš prospěch.

Spartak Pelhřimov

?

?

Brychta (Kostka), Rob (Brož), Kostka (Javůrek Č., Brychta)