SC KOLÍN - HC CHRUDIM 0:2

Stejně jako v předešlém utkání s prvním týmem naší skupiny jsme i v tomto utkání s týmem z druhé příčky dokázali předvést opravdu velmi dobrý výkon, který byl založený na plné koncentraci na každé střídání po celých šedesát minut hrací doby. Naše nasazení, bojovnost a především jednoduchost a minimální chybování v defenzivních činnostech znamenají další tři body do tabulky. Velké poděkování pak patří početné skupince našich fanoušků, složené především z rodičů a přítelkyň, kteří nám svým fanděním dokázali v Kolíně vytvořit v pravdě domácí prostředí. I pár domácích fanoušků po zápase prohlásilo: „Aby takhle skvěle tady někdo fandil juniorům, to snad ještě nepamatujeme“.

Trenéři¨

Velká pochvala všem za poslední dva předvedené výkony. Kluci hodně chtějí a je to vidět, jak v trénincích, tak především při utkáních na střídačce jak táhnou za jeden provaz a jak se dali dohromady a žijí pro společný úspěch. A toho si ceníme především.

6.2.2015

SC Kolín

7. Karásek (Bohuněk, Kostkan), 48. Polák J.(Kopečný)

Cvrček – Kostkan, Novotný, Benýšek, Meier, Machač, Pilař – Karásek, Polák O., Bohuněk, Koreček, Haltuch, Kohoutek, Kopečný, Polák J., Štěpánek, Bečev