Příbram - Chrudim 5:8

V Příbrami se hrál oproti pátečnímu zápasu v Strakonicích kvalitnější hokej.Na hráčích Chrudimi byl v první polovině zápasu patrný brzký začátek utkání(odjezd z Chrudimi v 5,00,zacatek utkání v 10,00).V první třetině otevřel skóre v 9.min nechytatelnou bombou hostující Kopečný.Domácí v 11.min vyrovnali při vlastním oslabení a v 13.min šli do vedení 2-1.V závěru první třetiny padly ještě tři branky(za hosty byl dvakrát úspěšný Jiruška).Do kabin se tak odcházelo za stavu 3-3.Druhá třetina začala lépe pro hosty.Branka Barkóciho znamenala vedení 4-3.Vedení,ale netrvalo dlouho.V 26.min domácí opět ve vlastním oslabení vyrovnali na 4-4.A to nebylo vše.O tři minuty později šli domácí po vlastní brance hostů do vedení 5-4.Od tohoto stavu zvýšili hráči Chrudimi úsilí jehož výsledkem bylo vyrovnání v 38.min Barkócim na 5-5.Do třetí třetiny lépe vstoupili hosté,když v 41.min proměnil Barkóci trestné střílení a poslal hosty do vedení 6-5.A když se povedlo mezi 45.-46.min ubránit oslabení 3 na 5 ovládli hosté zbytek zápasu bez potíží.Na konečný stav 5-8 se trefili v 49.min Jiruška a v 60.min Kmošek.

PŘÍBRAM-CHRUDIM 5-8 (3-3,2-2,0-3)

SESTAVA: Peřina-Pilař,Berný,Šklíba,Novotný,Faltys,Javůrek-Polák,Štěpánek,Jiruška,Kopečný,Barkóci,Solnička,Kmošek,Kmoníček,Dušek.

BRANKY:11.Kadlec,13.Šanda,16.Martinek,26. a 29.Svoboda-9.Kopečný,16. 18. a 49.Jiruška,23. 38. a 41.Barkóci,60.Kmošek

VYLOUČENÍ: 8+TS:5

VYUŽITÍ:0-1 + TS