KHL VAJGAR JINDŘICHŮV HRADEC - HC CHRUDIM 5:0

Na utkání jsme dorazili bez třech hráčů základní sestavy, a když došlo v průběhu utkání ke zranění a odstoupení dalších dvou borců, dohrávali jsme zápas v devíti lidech a to opravdu na tuto soutěž nestačí. První třetina v našem podání bohužel nepřipomínala výkony, které jsme předváděli v minulých kolech a soupeř, kterému místní rozhodčí doslova darovali několik přesilových her, dokázal dvě využít a po první třetině vedl 2:0. V dalších dvou třetinách jsme byli výrazně lepším týmem v poli, o čemž svědčí poměr střel na branku 64 : 24 v náš prospěch. Jenže hokej jak známo se hraje na góly a ty střílel jenom soupeř, který vytěžil z minima maximum a získal tři body.