2. Volf (Suchan), 8. Koutenský (Duchoň), 9. Koupal (Volf, Suchan), 11. Volf (Dědič), 16. Jiřinec (Vlk, Duchoň), 20. Vlk (Jiřinec), 39. Vlk, 52. Dědič (Javůrek) - 25. Kopečný (Polák J.), 39. Polák O. (Dušek), 47. Kopečný

Hlavinka, Peřina -  Benýšek, Berný, Burkoň, Makovský, Martinec, Pilař, Voltner Kalous- Dušek, Gabriel, Haltuch, Janoušek, Kopečný, Koreček, Polák J., Polák O., Solnička, Štěpánek, Jiruška

Sestava soupeře:

Kadlec - Hřebíček, Frúhauf, Koutenský, Ruda, Klas, Kajtman, Stodolovský, Jiřinec, Vlk, Duchoň, Volf, Koupal, Suchan, Skala, Dědič, Javůrek

Reportáž:

Východočeši zřejmě byli ještě  v autobuse, když začal tento duel, ve kterém domácí ihned od úvodního buly vlétli na soupeře a ten se z nastoleného tempa oklepal až po první přestávce. Ve 25. minutě snížil Kopečný (J. Polák) na 6:1, ve 39. minutě O. Polák (Dušek) na 7:2 a ve 47. minutě Kopečný 7:3. Písečtí si nakonec došli pro jasné vítězství 8:3. Již třetí výhra posunula jihočeský soubor do řad favoritů středové skupiny, kterou od druhého kola vede.