HC TÁBOR - HC CHRUDIM 0:3

Chrudimští junioři sehráli utkání s týmem, který vede tabulku o udržení. Do utkání jsme nastoupili s velkým odhodláním přivézt domů body a to se i projevilo na naší hře. Od začátku utkání bylo vidět plné nasazení našich hráčů. Po první třetině jsme odcházeli do kabiny za stavu 0:0. První úspěch zaznamenal ve 28. minutě Jakub Kopečný. Poslední třetina byla už převážně v naší režii, kde v 55. minutě vstřelil gól Petr Koreček za asistence Ondřeje Karáska. Tlak na soupeřovu bránu využil v 57. Jan Polák za asistence Václava Pilaře. Junioři předvedli v tomto utkání maximální nasazení, zodpovědný přístup a díky výbornému výkonu našeho brankáře Dominika Cvrčka, který vychytal nulu, si junioři připisují další tři body do tabulky.