HC REBEL HAVLÍČKŮV BROD - HC CHRUDIM 6:4

Poslední utkání základní části jsme odehráli na ledě prvního Havlíčkova Brodu. Klici měli chuť a po celé utkání bojovali. První třetinu jsme vyhráli 3:1 a soupeře přehrávali. Ve druhé třetině se hra vyrovnala. Ve třetí třetině padla branka, kterou viděl pouze rozhodčí, a to nás zlomilo. Kluci se sice snažili o vyrovnání v powerplay, ale soupeř si už vedení pohlídal.

Branky a asistence:

Piskač (Holenda), Piskač (Petržílek), Petržílek (Holenda, Kohout), Cachnín (Horák, Teplý), Přibyl (Marek), Teplý (Lachman) - Chára (Rozlílek), Chára (Rozlílek, Blažej), Brož (Kostka, Oliva), Hybeš (Chára, Brož)

Sestava HC Chrudim:

Matoušek (od 46 min. do 59 Dosoudil) – Oliva, Hybeš, Mikula, Blažej, Hrubý, Brychta, Franc – Kostka, Brož, Felcman – Rohlík, Chára, Rozlílek – Kutílek, Formánek, Matušek - Kmoníček