HC Litomyšl - HC Chrudim 1:9

Hosté potvrzovali od začátku roli favorita a v 6. minutě se v rozmezí 40 vteřin dostali zásluhou Brožka a Tomáška do dvoubrankového vedení. Jejich náladu sice po minutě na chvíli ochladil Hospůdka, ale v 10. minutě zvyšoval na 1:3 Haltuch.

V dalším průběhu měli Chrudimští více ze hry, ale na gólovou radost si museli počkat až do začátku závěrečné třetiny. Hned po 19 vteřinách hry přidal čtvrtý úspěch Brožek a odstartoval ním kanonádu, která se zastavila až na čísle devět. Jelikož však devátý gól vstřelil Meier pouhých šest vteřin před koncem, na čepování desítky už nebyl čas.

Výsledkem a zejména předvedenou hrou tak udělali chrudimští junioři radost zejména svému trenérovi René Seidlerovi, který v Litomyšli slavil své narozeniny.