HC HLINSKO - HC CHRUDIM 3:10

HC Hlinsko

(2:2,1:5,0:3)

B ranky a asistence:

Ješina, Přiklopil (Krejčík), Ješina (TS), Přiklopil (Prostřední M.), Pamánek (Vtípil), Ješina, Nejedlo (Krejčík), Kábele (TS), Bolehovský (Ješina), Krejčík (Ješina)

Dachovský,Pithart – Ješina,Bolehovský,Slavík,Pamánek,Vtípil - Přiklopil,Kopecký S., Krejčík,Prostřední M.,Nejedlo – Hrouda,Prostřední J.,Kábele,Dvořák T.,Vašek

Reportáž:

O první víkendové neděli v novém roce sehráli elévové první mistrovské utkání KLP 2006 na velký hokej. Vzhledem k malému počtu hráčů roč.2006 došlo k doplnění týmu 9 hráči přípravky roč.2007.

Po vyrovnané první třetině, kde soupeř vstřelil 2 branky z trestného střílení, v dalším průběhu zápasu již nebyl pochyb o vítězi. Kluci předvedli velmi dobrý a bojovný výkon, který je nakonec dovedl k jasnému vítězství. Za předvedený výkon si zaslouží velkou pochvalu. Po skončení zápasu si svoje první vítězství na velkém hřišti děkovačkou společně s diváky náležitě užili.

Další utkání na velký hokej sehrají elévové v neděli 10.1. na zimním stadionu v Chrudimi od 15:30 hod.