Cvrček, Peřina - Benýšek, Burkoň, Machač, Martinec, Pilař, Voltner - Haltuch, Janoušek, Kopečný, Koreček, Polák J., Polák O., Solnička, Štěpánek, Jiruška, Voženílek, GabrieL

Sestava soupeře:

Sovák - Černý, Klička, Krch, Krejčí, Široký, Rvibar, Korejtko, Maňas, Morava, Honc, Čásenský, Hraboň, Kukačka, Teršíp, Vít, Bártl, Kadlec

Reportáž:

V  pátek přijel na naše hřiště soupeř, který dokázal v prvních třech kolech nasbírat 6 bodů. Zatímco nám se poslední utkání v Písku rozhodně nepovedlo. Utkání začalo ve velmi slušném tempu a v první třetina byla vyrovnaná. Zásluhou povedené akce druhé pětky na jejímž závěru přihrál J.Polák do prázdné branky skórujícímu J.Kopečnému, jsme do kabin odcházeli s jednobrankovým vedením. V podobném duchu se odehrála také druhá třetina, jejíž závěr už byl vyhrocený a přibylo i více tvrdých osobních soubojů. Také tuto třetinu jsme dokázali vyhrát 1:0, když se opět prosadila druhá lajna, tentokrát s podobné akce nahrával J.Polák do prázdné branky R.Benýškovi. Hosté v této třetině předvedli opět kvalitní výkon a v některých případech při nás stálo i potřebné štěstíčko. V polovině třetího dějství se nám podařilo vstřelit třetí branku, když dvojice O.Bohuněk s O.Solničkou svojí bojovností a důrazem dokázali dotáhnout svoji akci až do úspěšného konce. Bohužel chvíli na to se soupeři v přesilové hře podařilo tečovanou střelou od modré čáry prostřelit jinak výborně chytajícího D.Cvrčka a výrazně tak zdramatizovat závěr utkání. Naštěstí jsme dokázali poslední minuty ubránit a získat tak velmi cenné tři body z domácího utkání s kvalitním soupeřem.

Trenéři
Dnes jsme hodně rádi za zlepšení výkonu celého týmu oproti utkání v Písku a to zejména co se týče nasazení a bojovnosti. Bohužel naše hra dopředu stále trpí především díky zbytečnému předržování kotoučů a často velmi nepřesným přihrávkám a v defenzívě se zase necháváme často strhnout pohybem vpřed a zapomínáme na zadní vrátka . Utkání jsme vybojovali a to se cení, nicméně soupeř byl stejně jako v Písku, v kombinaci a v taktickém pojetí a krůček lepší