Chrudim : Cvrček, Hykl (Brokl, Cvrček), Brokl (Hykl)                Lanškroun : Kryulyak (Bureš)

B: Max Kadlc, Filip Škorpík(04), O: Vojta Kopecký-Šimon Šrámek, Tomáš Pirner-Vojta Felcman, Ú: Michal Brokl(04)-Milan Hykl-Aleš Bílý, Michael Cvrček-Adam Chalupník-Filip Vašek(04), Matyáš Chmelík-Adam Jánský-Petr Škůrek.

Sestava soupeře:

B: Marek Bezstarosti, Tomáš Bureš, Daniel Gildain, Ondřej Hubálek, Jaroslav Hrdina, Jurij Kryujyak, Milan Křivohlávek, Jindřich Kysilka, Michal Macháček, Štěpán a Josefina Mannovi, Jan Markytán, Ondřej Pokorný, Max Filip Skála, Michal Šembera

Reportáž:

Duel dvou výkonnostně vyrovnaných týmů začali lépe hosté, když se jejich kapitánovi KRYULYAKOVI podařila hezká stahovačka a před brankářem nezaváhal – 0:1. Tak skončila první třetina.

Ve druhé třetině to byl opět velmi vyrovnaný souboj, kdy šance na obou stranách likvidovali pozorní brankáři. Svoji druhou brankou v sezóně vyrovnal MICHAEL CVRČEK – 1:1.

Ve třetí třetině začínali mít domácí mírnou převahu, kterou se podařilo i vyjádřit brankami : MILAN HYKL (as.Brokl, Cvrček) – 2:1 a MICHAL BROKL (as.Milan Hykl) – 3:1.

Hodnocení. Vyrovnaný souboj. Zvítězil tým, který měl o něco navrch. Všichni hráči zasluhují pochvalu za nasazení a touhu po vítězství.

V sobotu jedeme na led České Třebové, která je momentálně o skóre před námi.