HC CHRUDIM - SC KOLÍN 6:3

Také druhé utkání v řadě se soupeřem z druhého místa naší skupiny, jsme zvládli na výbornou a dokázali jsme tak potvrdit, že naše hra se opravdu zlepšila ve všech aspektech. V průběhu celého zápasu jsme si udržovali vedení a důležité bylo, že vždy když soupeř vsítil branku, tak naše odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. V závěru utkání jsme dokázali ubránit několik přesilovek soupeře a naopak ještě přidat další branku. Takže další zcela zasloužené vítězství bylo na světě. Mínusem tohoto zápasu tak zůstává pouze zranění golmana Cvrčka, které si způsobil po důležitém zákroku ke konci první třetiny.

13.2.2015

SC Kolín

3. Kopečný (Pilař), 7. Bohuněk (Kalous, Polák O.), 27. Karásek (Bohuněk, Polák O.), 42. Haltuch (Meier), 56. Kopečný, 59. Bohuněk (Pilař) – 27. Šafra (Křeček, Jelínek), 41. Černý (Hájek), 51. Šafra (Krumpholc)

Cvrček, Peřina – Kalous, Kostkan, Burkoň, Meier, Machač, Pilař – Karásek, Polák O., Bohuněk, Koreček, Haltuch, Kohoutek, Kopečný, Polák J., Štěpánek, Bečev