Voldán. (Pavelka), Novotný (Javůrek), Novotný (Bor, Kulhánek), Novotný (Černý), Voldán (Jílek), Jílek (Pavelka), Hlaváček (Hudec, Rázek), Hlaváček (Lenoch, Hudec), Novotný (Černý, Chmelík) - Kupka (Nikodým, Pokorný), Hřebík (Fila, Hakl)

Štěpánek - Javůrek, Kulhánek, Lenoch, Felcman, Bílý, Brázda - Novotný, Černý, Bor - Hlaváček, Hudec, Rázek - Voldán, Jílek, Pavelka - Chmelík

Sestava soupeře:

Marek  - Pokorný, Budín, Kadlec, Fila - Hřebík, Hakl, Nikodým, Přibyl, Baxa Jos., Baxa J. Kupka, Škola

Reportáž:

Od 20 sekundy jsme prohrávali, pak se nám podařilo otočit skóre dvěma brankami ve vlastním oslabení. V první minutě druhé třetiny jsme navýšili na 3:1. Soupeř dokázal ještě jednou snížit, ale to bylo z jeho strany vše. Další tři branky ve druhé části o výsledku rozhodly. Dnes podali velmi dobrý výkon všichni hráči. Brankář Štěpánek chytl v první třetině trestné střílení.