HC CHRUDIM - KLH VAJGAR JINDŘICHŮV HRADEC 4:5 SN

Zápas o veledůležité body jsme nezačali vůbec dobře, vyloženě jsme prospali prvních deset minut a během prvních sedmi minut jsme dokonce hráli skoro čtyři minuty ve třech a tak se nelze divit, že si soupeř dokázal vybudovat tříbrankový náskok. Od druhé třetiny se naše hra postupně zlepšila a začali jsme toto manko postupně smazávat. V době našeho největšího tlaku tak přišlo zcela zasloužené vyrovnání skóre, ale vzápětí na to jsme špatně vystřídali a soupeř v přesilovce opět odskočil na 3:4. Naše snaha o otočení výsledku se vyplatila až těsně před koncem utkání a tak o dělbě bodů opět rozhodovaly samostatné nájezdy. V prvních třech sériích byli oba brankáři nepřekonatelní a tak rozhodla až série čtvrtá, ve které uspěl soupeř a odváží tak druhý bod, který mohl definitivně potvrdit naší ligovou příslušnost i pro příští sezonu.