Chrudim : Chalupník (Brokl), Pirner, Felcman (TS), Brokl, Felcman (Kopecký V.)    Lanškroun : Schön (Žouželka), Meluzín, Faltejsek, Matyáš

B: Max Kadlc, Filip Škorpík(04), O: Vojta Kopecký-Šimon Šrámek, Tomáš Pirner-Vojta Felcman, Ú: Michal Brokl(04)-Milan Hykl-Aleš Bílý, Michael Cvrček-Adam Chalupník-Matyáš Chmelík, Petr Škůrek.

Sestava soupeře:

B: Ondřej Smékal  O: Matěj Burda-Martin Matyáš, Tomáš Mlčoch-Samuel Veselý  Ú: Tomáš Faltejsek-David Hekele-Robin Hekele, Jan Kolísek-Michal Marek-Pavel Meluzín, Matěj Myslikovjan-Marek Netolický-Adam Sekáč, Petr Schön-Adam Žouželka

Reportáž:

Po 4 porážkách jsme už potřebovali zvítězit. Nabízela se k tomu odveta s Moravskou Třebovou, kde jsme první zápas prohráli 2:6. Vstup do utkání měli lepší hosté, když Petr Schön překonal Maxe Kadlce - 0:1. Za necelé 2 minuty při přesilovce 5/4 vyrovnal ADAM CHALUPNÍK po přihrávce Michala Brokla - 1:1.  Těsně před přestávkou dostal domácí do vedení přízemní střelou po samostatné akci TOMÁŠ PIRNER - 2:1. Tak skončila 1.třetina.

Po změně stran pokračoval nápor domácích. Do gólové šance se dostal VOJTĚCH FELCMAN, ale byl hákován. Nařízené trestné střílení proměnil – 3:1. V polovině utkání se prosadil MICHAL BROKL, kdy mazácky objel branku a zavěsil – 4:1. Zároveň výborného Maxe Kadlce vystřídal v brance Filip Škorpík. V tuto dobu domácí kontrolovali hru.

Ve třetí třetině soupeř – hrající v 15-ti – stále zvyšoval tempo. Byla jen otázka času, kdy domácí – hrající pouze v 10-ti – vydrží odolávat místy drtivému náporu. V 54.minutě Pavel Meluzín korigoval na 2:4. V 58.minutě při power play Tomáš Faltejsek na 3:4. Domácí však odpověděli nejlepším způsobem. Střelu Vojty Kopeckého od modré tečoval před brankářem VOJTA FELCMAN a bylo to opět o 2 branky – 3:5. Hosté se nevzdali a v čase 59:59 Martin Matyáš korigoval na konečných 5:4 pro domácí.

Hodnocení : napínavý a vyrovnaný souboj. Drobné nedostatky jsme nahrazovali bojovností, nasazením a touhou zvítězit. To se povedlo. Výhrou jsme napravili klopýtnutí s Litomyšlí. V sobotu nás čeká Choceň, kde se zřejmě budeme muset obejít bez střelce Vojty Felcmana. Pojede do divadla.