HC CHRUDIM - HC LOKO ČESKÁ TŘEBOVÁ 6:4

HC Česká Třebová

(3:2,3:0,0:2)

B ranky a asistence:

Vtípil (Pamánek), Ješina (Bolehovský), Pamánek (Slavík), Pamánek (Ješina), Dvořák (TS), Kábele (TS)

Dachovský, Pithart – Ješina, Bolehovský, Slavík, Pamánek, Vtípil - Přiklopil, Kopecký S., Krejčík, Prostřední M., Nejedlo – Hrouda, Prostřední J., Kábele, Dvořák T., Vašek - Vaňous

Reportáž:

V dalším zápase KLP 2006 přivítali elévové soupeře z České Třebové a svým dobrým výkonem navázali na minulé utkání.

Během prvních dvou třetin domácí hráči trpělivou hrou podpořenou celoplošným bruslení a efektivitou v zakončení postupně navyšovali  stav utkání až na 6-2. Bohužel v poslední třetině vlivem únavy domácích hráčů a změnami soupeře v sestavě došlo ke zdramatizování zápasu. Kluci s vypětím všech sil nakonec výhru uhájili. Pochvalu za předvedenou hru si zaslouží opět celý kolektiv. Po skončení zápasu proběhla tradiční děkovačka společně s diváky.