HC CHRUDIM - HC KRKONOŠE 5:4 SN

Zatím co naše sestava od pátečního utkání ještě více prořídla vlivem nemocí a zranění, tak náš soupeř, který před tímto utkání dokázal zvítězit v předchozím pěti duelech a odmazat tak dost výrazně své manko na chvostu tabulky, přijel se sestavou, která právě tuto sérii vítězství dokázala. Přesto se zbytku statečných posílených o tři dorostence první dvě třetiny vydařily a zcela po zásluze jsme obě třetiny vyhrály 2:0 a získali jsme tím pádem čtyřbrankový náskok do poslední třetiny. V poslední třetině vsadil soupeř všechno na jednu kartu, ještě více zúžil svoji sestavu a podařilo se mu nepřízniví vývoj vyrovnat. Branku navíc však nevsítil a tak poslední bod nutný k zachování ligy juniorů pro příští sezonu byl na světě. V závěrečných nájezdech se prosadili naši střelci dvakrát ze tří pokusů, a protože gólman Cvrček obdržel pouze jednu branku, přibyly na naše konto dokonce body dva.