HAVLÍČKŮV BROD - CHRUDIM 2:3 SN

Po páteční sprše od Třebíče se neodjíždělo k vedoucímu týmu soutěže s přehnaným optimismem. Nicméně hráči Chrudimi překvapili a s celkem H.Brodu, který byl posílen dvěma hráči Jihlavy odehráli vyrovnaný zápas. Do utkání lépe vstoupili hosté, když kanonýr Jiruška v 1.minutě proměnil svou šanci a na ukazateli skóre svítilo 0:1. Hrál se rychlý hokej se šancemi na obou stranách. Domácím se podařilo v 18.min. Kraučukem srovnat na 1:1. V druhé třetině bylo pro další vývoj utkání důležité, že hosté ubránili pětiminutové oslabení. V 37.min. hrála přesilovku naopak Chrudim a důrazný Štěpánek na brankovišti jí poslal opět do vedení 2:1. To trvalo bohužel pouze dvě minuty a domácí gólem do šatny srovnali na 2:2. V třetí třetině se obě mužstva snažila strhnout vítězství na svou stranu. Asi největší šanci měl v 47.min. domácí Přibyl, který přestřelil z metru

úplně prázdnou branku. A protože Chrudim ubránila v posledních šesti minutách dvě přesilovky domácích, utkání skončilo po šedesáti minutách 2:2. O bodu navíc pro Chrudim rozhodly samostatné nájezdy. Za Chrudim proměnili Kmošek,Dušek a Voženílek, za H.Brod uspěl pouze Kolouch.