CHRUDIM - TŘEBÍČ 0:8

V pátek jsme v Chrudimi viděli v podání hráčů Třebíče extraligový výkon. Jejich hra byla rychlá, perfektně organizovaná a technicky vyspělá. V první třetině díky výbornému výkonu brankáře Peřiny drželi domácí přijatelný výsledek 0-1, kdy jediný úspěch hostů zaznamenal z trestného střílení v 14.min. Ferda. Druhou třetinu začali domácí přesilovou hrou, ale bohužel v ní inkasovali gól na 0-2. Hosté i nadále plně kontrolovali průběh zápasu a nedávali domácím žádnou šanci na změnu ve vývoji utkání. Když v 31.min. zvýšil Matov na 0:3 bylo o utkání prakticky rozhodnuto. V třetí třetině neubrali hráči Třebíče ze svého skvělého výkonu a výsledkem bylo dalších pět gólů v síti domácích. Soupeř byl prostě po všech stránkách lepší a zaslouženě vyhrál 8:0.