CHRUDIM - STRAKONICE 6:2

V neděli zavítal do Chrudimi poslední celek soutěže. Strakonice doposud nezískali v soutěži jediný bod. Domácí úlohu favorita potvrdili a bez problému svého soupeře přehráli. O osudu utkání rozhodla již 1. třetina, která skončila 4 –1. Za domácí se trefili 2 krát Kmošek, Polák a Solnička. Zbytek utkání se dohrával pouze z povinnosti. Za domácí ještě přidali branky Kmoníček a Polák.

Nyní nastane v soutěži 14 denní přestávka, v které je nutno dobře potrénovat a nabrat síly na rozhodující zápasy základní části soutěže. Po odehraných 12 kolech je Chrudim na 4. místě tabulky s 21 body. Udržení tohoto místa vzhledem k losu bude velmi obtížné, ale ne neřešitelné. Je potřeba 100% zvládnout domácí zápasy ( Příbram, V. Popovice, H. Brod ) a dovést jednu výhru ze 3 těžkých venkovních zápasů ( Krkonoše, Třebíč, Tábor ).