Chrudim - Kolín 7:5

Druhou část soutěže rozehráli hráči Chrudimi proti mužstvu Kolína , se kterým v 1. kole vyhráli 5–3.

V 1. třetině i přes mírnou převahu domácích šli do vedení v 14. min. hosté z Kolína, když se trefil Kozák. Do 2. třetiny lépe vstoupili hosté, když v 22. min. Čureja zvýšil na 2–0. A to nebylo vše. V 30. min. Makovička upravil na hrozivých 3–0 pro Kolín. V té chvíli by si na domácí nevsadil ani největší optimista v hledišti. Ale hráči Chrudimi prokázali bojovnost a zápas nezabalili. Odměnou jim bylo snížení na 1-3 z hole Poláka. A především neskutečný závěr 2. třetiny, kdy se během 57. sec. postupně trefili Polák, Barkóci a Dušek a otočili stav utkání na 4-3 pro Chrudim. Když v 48. min. využil Šklíba přesilovou hru a Chrudim dostal do vedení 5-3 vypadalo to na klidný závěr utkání. To se bohužel nepotvrdilo a hosté ihned ve vlastním oslabení snížili na 5-4. Naštěstí pro domácí v 52. min. zvýšil po pěkné akci celého útoku Kmošek na 6-4. Radost opět netrvala ani dvě minuty a hosté snížili při přes. hře na 6-5. Dramatický závěr utkání odmítl v 58. min. Dušek a upravil na konečný stav 7-5 pro Chrudim.