ONLINE REPORTÁŽE Z UTKÁNÍ a AKTUALITY

Re: City cup 2015

Dobrý den pane Langr,
zdá se mi, že jste zde začal řešit něco co vlastně s turnajem až tak nesouvisí. Správně píšete, že doba kdy se lidé schovávali za přezdívky je snad už pryč, ale na rovinu ani mě a asi ani Vám celá jména v komentáři nic neřeknou. Je pravdou, že pokud si s tím dáte tu práci, tak si můžete tyto jména vyhledat, ale to se potom vracíme opravdu o minimálně 30 let zpět.
V tomto případě výstižná přezdívka neuškodí nikomu a navíc Vám napoví více než třeba celé jméno, které nedokážete k nikomu „přiřadit“. Sice teď s jistotou nemohu říci, za koho jste sem tento komentář vložil (také to z Vašeho dopisu není jasné), ale dle textu předpokládám, že jste jeden z pořadatelů (manager turnaje?). Jestli se mýlím tak mě opravte. Jelikož Vás osobně neznám i tak věřím, že jsme se na tomto turnaji asi potkali (jen doufám, že jste to nebyl právě vy, kdo přede mnou trhal diplomy za první a druhé místo).
Mrzí mě stejně jako Vás, že údajně byli někteří rodiče vulgární, to na turnaj mládeže nepatří, ale na druhou stranu bych to bral trochu s rezervou. Asi sám nejlépe víte jakým systémem a z jakých důvodů se vyhlásili konečné výsledky jinak, než bylo spočítáno a napsáno. Opravdu mě přijde podivné, že se zde snažíte mluvit jen o chování Žďárských fanoušků, když to nebyli jediní lidé, kdo s pořadateli o změnách při vyhlášení výsledků diskutovali. Jak jste rozeznal Žďárského fanouška od ostatních lidí, to tedy nevím, ale je možné, že některé z nich znáte nebo to měli na sobě „napsáno“.
Pojďme, ale k věci. Dne 25.3. jsem přidal na tyto stránky komentář pod hlavičkou „fanoušek SKLH“ a žádal jsem o vysvětlení některých nesrovnalostí, ale jen na některé skutečnosti jsem dostal od Vás všeobecnou odpověď. Jistě jste si všiml, že Vás všechny chválím za organizaci turnaje a jeho průběh (a na tom nic neměním, myslím, že si celý víkend všichni nádherně užili), až do chvíle vyhlášení výsledků. Co se stalo, stalo, ale na druhou stranu Vás zde upozorňuji na skutečnosti, které nikdo z Vás do tohoto data neřešil. Nebavil jsem se zde jen o změnách na prvních dvou místech, ale i o dalších nesrovnalostech, třeba na pátém a šestém místě (prostě jsem bral své připomínky komplexně a neřešil je jednostranně). Nevšiml jsem si totiž, že by jste psal o nějakém řešení pro hráče SHK Hodonín. Je možné, že k tomu nemáte pravomoci, tak v tom případě mi třeba odpoví pan Štrup. Také mě přišlo krajně nevhodné trhat před lidmi již napsané diplomy. Dále mi vadí, že nikdo z Vás nebyl schopen si vzít do ruky mikrofon a řádně těm mladým hokejistům, tuto nečekanou změnu pořadí vysvětlit při slavnostním ceremoniálu. Pochopili by to jistě lépe, kdybyste jim důvody změn řekli na ledě všem, než v kabině jednomu mužstvu. Jistě se na to každý díváme z jiného úhlu pohledu.
Nechtěl jsem zde zabíhat do podrobností, to totiž nebyl motiv mého prvního dopisu, jen jsem Vás chtěl upozornit na nesrovnalosti a žádal o řádné vysvětlení toho co se dělo.
Původně jsem totiž nechtěl na tyto stránky psát vůbec, ale když jsem viděl, že se zde řeší jen jeden problém, tak jsem napsal i ty další. Jistě se proto nebudete zlobit, když od teď přestanu reagovat na to, co se zde komentuje. Rád si, ale přečtu odpověď někoho, kdo tu řádně vysvětlí zmíněné nedostatky. Přeju Vám všem hodně úspěchů v pořádání dalších akcí s dobrým koncem, protože to jistě všichni děláme hlavně pro děti.
S pozdravem Tomáš Grygar

Přidat nový příspěvek