ONLINE REPORTÁŽE Z UTKÁNÍ a AKTUALITY

City cup 2015

Dobrý den všem,
hned na začátku bych rád některé upozornil, že doba, kdy jsme se schovávali za přezdívky a báli se přiznat ke svému názoru je doufám navždy pryč. Žijeme ve svobodné zemi a proto mohu mít svůj názor a mohu se k němu i podepsat.
Pečlivě jsem si přečetl vaše příspěvky Vím, že vedení turnaje udělalo velkou administrativní chybu a to v kritériích v případě rovnosti bodů. Jsme lidi omylní a prostě my jsme vytvořili dva rozdílné body, což byla chyba zásadní. To nic nemění na kráse celého turnaje. Všichni hráči a trenéři si víkend moc užili a jsem přesvědčený, že nikdy nehráli takto vyrovnaný a napínavý turnaj. Všechny děti byli úžasný před jejich výkony nezbývá nežli smeknout. Díky rovnosti bodů a chybně nastaveným kritériím vznikl neřešitelný problém. I přes původní rozhodnutí, že vítěz je Žďár nad Sázavou, dle nových indícií jsme rozhodli o prvenství Prostějova. Nebyla to jediná chyba, ale i vyhlášení místa pátého a šestého nebylo správné. Po ukončení vyhlášení jsme přemýšleli, jestli jsme neudělali někde chybu. Hrozně neradi bychom ublížili jakémukoliv hráči turnaje a tak se vše znovu kontrolovalo. Po zjištění, že pravda je na obou stranách jsme šli do kabiny hráčů Žďáru, vše jim vysvětlili, omluvili jsme se za naší chybu a slíbili dodatečné dodání zlatých medailí a poháru. Musím říci, že sportovní přístup kluků a trenéra mě velice potěšil.
Bohužel před kabinami tomu bylo naopak. Je mi smutno, když si vzpomenu na sprosté urážky na adresu člověka, který tři měsíce žije pouze tímto turnajem, který dal celému turnaji krásnou ideu. Udělali jsme chybu a jak je vidět i po omluvě se nic neodpouští. My nechceme být stejní, a tak rodičům odpouštíme jejich chování na konci turnaje a věřím, že vše bude i ponaučením do let dalších nejen pro Chrudim. Věřím, že i rodiče si vezmou příklad ze svých dětí a příště jim budou větším vzorem, nežli tomu bylo danou neděli.
Přeji spoustu sportovních úspěchů Langr Tomáš

Přidat nový příspěvek