ONLINE REPORTÁŽE Z UTKÁNÍ a AKTUALITY

Re: Re: Re: Konečné pořadí turnaje!

Dobrý den, o tomto turnaji je zde napsáno již hodně, ale i tak si dovolím komentář. Pane Štrup, žádám Vás o řádné vysvětlení toho, co jste jako pořadatelé předvedli při vyhlašování letošního turnaje. Nesnažte se nás uchlácholit nějakými výmluvami, protože tím tu dětskou radost při převzetí vytouženého poháru přímo při vyhlášení ničím nenahradíte. Vím, jak je těžké něco organizovat (za organizaci turnaje a jeho průběh Vás všechny chválím), ale když dopředu určíte dvoje pravidla a nakonec se neřídíte ani jedněmi, tak zde není něco v pořádku. Žádám Vás o vysvětlení některých skutečností. Proč a z jakého důvodu bylo na výsledkové listině, kterou všichni viděli (i děti) určeno pořadí? : 1. SKLH Žďár ; 2. LHK Prostějov ; 3. HC Chrudim ; 4. SK Černošice ; 5. HC Děčín ; 6. SHK Hodonín ; 7. HC Česká Lípa . Proč v tomto pořadí byli vytištěny i diplomy, když jste nakonec vyhlásili jiné výsledky? Diplomy jsem viděl a když jsem si přišel pro diplom za první místo, tak je přede mnou (včetně diplomu za druhé místo pro Prostějov) jeden z pořadatelů roztrhal. Proč platí jiná pravidla pro LHK Prostějov a HC Děčín? Paní Kuldové se zde snažíte okomentovat Vaší náhlou změnu pořadí, ale vůbec si neuvědomujete, že jste tím poškodil renomé tohoto turnaje! Jak je možné, že HC Děčín skončil na 5. místě, když při rovnosti bodů, podle Vás, platí pravidlo číslo dvě tj. vzájemné utkání! Dle toho má být na 5. místě SHK Hodonín (vzájemné zápasy mezi Hodonínem a Děčínem skončili ve prospěch Hodonína výhrou a remízou! I skóre mají lepší.). Také budete vyrábět pohár a medaile za 5. místo? Zdá se mi, že některé celky měli tento turnaj „předem“ vyhraný. Děti se snažíme k něčemu vést, a nakonec je učíme, že pravidla se mění podle toho, jak se to komu hodí. A nebuďte naivní, děti se před cizím člověkem v kabině neshodí. A fanouškům dotčených klubů se nedivím., že takto reagovali, když se říká: co je psáno to je dáno. S pozdravem fanoušek SKLH.

Přidat nový příspěvek