ONLINE REPORTÁŽE Z UTKÁNÍ a AKTUALITY

Re: Re: Konečné pořadí turnaje!

Dobrý večer paní Kuldová,
v propozicích se píše..Pro zpestření turnaje bude každý poločas v zápase započítán do tabulky jako samostatný zápas. V bodě 1.Hrací system turnaje jsem napsal bohužel větu O pořadí ve skupině rozhoduje počet bodů ve skupině, vzájemný zápas, větší počet vstřelených golů ve skupině. Zde moje obrovská chyba - tuto větu jsem tam zapoměl z loňska, kdy se turnaj hrál ve dvou skupinách po čtyřech týmech, letos jsem chtěl aby si kluci víc zahráli, proto jsem udělal hraci system každý s každým tudíž žádné skupiny nebyly. V tomto bodě mělo být pouze hrací system. V bodě 3 je ono hodnocení turnaje. Zde píši, že při rovnosti dvou týmu a více rozhoduje: 1 vzájemná utkání/zde se odkazuji na to, jak jsem již psal každý poločas byl jako samostaný zápas / tudiž u vás s prostějovem zase shoda 1:1 na zápasy/. bod 2 rozdíl vstřelených a obdržených golu, zde jsem pochybyl nebot jsem měl dopsat v celém turnaji, pak si to každý přebral po svém, až bod tři je jasný pro Vás. Chybu jsem včera přiznal, Vašim hráčům a vedení se omluvil, kdy Vaši hráči mne po tom co jsem jim řekl a vysvětlil v kabině dojali tak, že si to ani nedokážete představit. Vše ostaní co dělo venku s vašiumi fanoušky nechci a nebudu se vší úctou komentovat. Děkuji za pochopení a jsem s pozdravem.Přemysl Štrup - ředitel rutnaje CITY CUP 2015

Přidat nový příspěvek